Bizden Haberler

Manisa Planetaryum ve Konferans Salonu İnşaatındaydık

251 Bin Dev Öğrenci il proje kurulunda yer alan öğrencilerin incelemesi sırasında, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın üniversiteye hazırlanan gençler için başlattığı “Seyyah-Bizim İller Projesi” kapsamında Kula, Selendi, Ahmetli ve Turgutlu ilçelerinden Manisa’ya gelen 80 öğrenci de Planetaryum ve Gözlemevi inşaatını yerinde gördüler. İnceleme sırasında duygularını dile getiren İl Proje Kurulu öğrencilerinden Ülfet IŞIK “Manisa merkezindeki

Devamini Oku

Marka Kent Manisa’yı Tanıtıyoruz

Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Reşat PALAZ, “Kurumlar arası işbirliğiyle gerçekleştireceğimiz bu yarışma, Marka Kent Manisa’nın tanıtımına önemli katkı sağlayacak. Zaten 251 Bin Dev Öğrencimiz aynı zamanda Marka Kent Manisa’nın birer gönüllü turizm elçisidir. Yarışma sonucunda dereceye giren başarılı sayfaları Milli Eğitime bağlı okullarımızın web sayfalarında kullanmayı planlıyoruz. Bu anlamlı yarışmanın düzenlenmesindeki desteklerinden

Devamini Oku

Somalı Dev Öğrenciler Sayın Valimizi Ziyaret Ettiler

251 Bin Dev Öğrenci Projesi kapsamında ilçe proje kurulunda yer alan öğrenciler Soma Kaymakamı Abdulkadir Karataş ile birlikte Vali Daşöz’ü makamında ziyaret etti.

Öğrenciler, Vali Daşöz’den 251 Bin Dev Öğrenci Projesi kapsamında Soma’ya Anaokulu veya Planetaryum yapılması talebinde bulundu.

Devamini Oku

Dev Öğrenciler Manisayı Yeni Yıl Kartları İle Tanıtıyor

Manisalı dev öğrenciler geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yeni tasarlanan yılbaşı kartları ile Manisa’yı tanıtmaya devam ediyor.

251 Bin Dev Öğrenci Projesi kapsamında öğrenciler ve öğretmenler tarafından hazırlanan Manisa merkez ve ilçelerin değerlerinin yer aldığı yılbaşı kartları ‘251 Bin Dev Öğrenci İl Proje Yürütme Kurulu tarafından Valilik Brifing Salonunda basına tanıtıldı.

Devamini Oku

Başbakan ve Bakanlardan Kutlama Telgrafı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Vali Halil İbrahim Daşöz tarafından başlatılan ‘251 Bin Dev Öğrenci’ projesi kapsamında öğrencilerin öncülüğünde Akhisar Belediyesi ile ortaklaşa temeli atılan Dev Öğrenci Amfitiyatrosu’nun temel atma törenine kutlama telgrafı gönderdi.

Devamini Oku

Dev Öğrenci Amfitiyatrosu Temeli Akhisarda Atıldı

Sayın Valimiz H.İbrahim DAŞÖZ, “Bugün burada konuşma düzeni alışılmıştan faklıdır. Değerli kaymakamımız ve belediye başkanımızla konuştuk ve dedik ki bugün sadece öğrenciler konuşacak.

Bu zarif davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Dev öğrenciler bugünü doya doya yaşasınlar ve hissetsinler. Bugün onların günü” dedi.

Devamini Oku

Salihlinin Devleri Gravür Tadında Manisa Projesini Tanıttı

Salihli Türk Birliği Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencileri, Manisa’nın tarihi ve kültürel değerlerinin yer aldığı ‘Gravür Tadında Manisa’ projesini Sayın Valimiz Halil İbrahim DAŞÖZ’e tanıttılar.

Devamini Oku