Marka Kent Manisa’yı Tanıtıyoruz

Marka Kent Manisa’yı Tanıtıyoruz

Manisa Bilişim Platformu’nun, bu yıl 6.’sını düzenlediği Web Tasarım Yarışması’nın kayıtları başladı. Manisa Valiliği, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Celal Bayar Üniversitesi’nin koordine ettiği web tasarım yarışmasında yarışacak öğrenciler, Manisa’yı en iyi tanıtacak web sayfasını dizayn etmeye çalışacak. Yarışmanın teması “Dev Öğrenciler Marka Kent Manisa’yı Tanıtıyor” olarak belirlendi.

Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Reşat PALAZ, “Kurumlar arası işbirliğiyle gerçekleştireceğimiz bu yarışma, Marka Kent Manisa’nın tanıtımına önemli katkı sağlayacak. Zaten 251 Bin Dev Öğrencimiz aynı zamanda Marka Kent Manisa’nın birer gönüllü turizm elçisidir. Yarışma sonucunda dereceye giren başarılı sayfaları Milli Eğitime bağlı okullarımızın web sayfalarında kullanmayı planlıyoruz. Bu anlamlı yarışmanın düzenlenmesindeki desteklerinden dolayı başta Manisa Valimiz Sayın Halil İbrahim Daşöz olmak üzere, Manisa Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün, Celal Bayar Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Mehmet Pakdemirli, Manisa İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Altınsoy ve Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Erdinç Karaköse’ye teşekkür ederiz” dedi.

Celal Bayar Üniversitesi Protokol Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Zeynep SÜLEK, yarışma takvimi ve detayları hakkında bilgi vererek, “Yarışmaya son başvuru 28 Şubat 2015, proje son teslim tarihi 1 Nisan 2015’tür. Ödül töreni ise Nisan 2015’te Turizm Haftası Etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecektir. Öğrencilerimiz yarışmayla ilgili detaylı bilgiye 11 Şubat 2012